Partnerzy

W organizacji adapciaka pomogli nam:

Spiż to wyjątkowy klub z własnym browarem, który posiada 4 parkiety taneczne, 2 sale VIP, strefę gastronomiczną, 3 wejścia (w tym VIP), 3 szatnie, ogromny parking, profesjonalną ochronę, wykwalifikowanych barmanów oraz świetnych i renomowanych Dj’ów oraz Lj’ów.

Domino’s Pizza to amerykańska sieć pizzerii działająca na rynku międzynarodowym. Spółka powstała w 1960 roku, a jej siedziba mieści się w Ann Arbor, w stanie Michigan. Podstawowym produktem oferowanym przez Domino’s Pizza są pizze, choć w ofercie znajdują się także inne dania, przystawki oraz desery.

Stowarzyszenie Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego „Hossa” jest organizacją wspierającą funkcjonowanie Samorządu Studentów Uniwersytetu. Działalność Stowarzyszenia opiera się na promocji wizerunku Uniwersytetu wśród studentów oraz absolwentów. Poprzez swoje działania, Hossa dąży do integracji społeczności akademickiej Uniwersytetu Ekonomicznego.

AromaStick – Miasto po deszczu, las, morze, gorący napar z dodatkiem imbiru… te pozornie niezwiązane ze sobą rzeczy łączy jedno – przepiękny aromat, który bez wątpienia każdemu kojarzy się z przyjemnymi chwilami. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób chce otaczać się pięknymi zapachami o każdej porze.

Mystery Machinery Escape Room & Laser Tag to największe centrum pokoi zagadek w regionie śląskim. Docelowo w lokalu udostępnimy aż 12 różnych pokoi. Dla koneserów gier Escape Room mamy dwa pokoje z Mistrzostw Polski.

Alba Hemp to w 100% naturalne produkty CBD na bazie konopi Cannabis Sativa L, które uprawiamy pod pełnym nadzorem na polach zachodniej Polski.

Inna Bajka  wkłada całe swoje serce w przygotowanie w pełni wegańskich, naturalnych i nieprzetworzonych posiłków. Powstają na bazie prostych składników takich jak kasza, warzywa, owoce i orzechy, zgodnie z piramidą zdrowego żywienia. Dzięki temu, każda potrawa zawiera w sobie odpowiednią ilość makro i mikroelementów, nie tracąc przy tym na wyśmienitym smaku.