Imprezy

College

Imprezy w stylu American Pie czy Project X od zawsze przyciągały Waszą uwagę? W takim razie przekonajcie się sami jak wyglądają w rzeczywistości! Czerwone kubeczki czy beer pong to tylko część atrakcji, która na Was czeka.

241652476_4740323706029257_3869189210585332572_n
festyn

Festyn

Dobrze przeczytaliście! Urządzimy Wam festyn niczym z Waszych dziecięcych snów... Możecie spodziewać się niesamowitych atrakcji, które na chwilę przeniosą nas do czasów, kiedy byliśmy dziećmi.

Techno

Zakładaj ortalion i wbijaj do nas na parkiet! Jeżeli do tej pory nie byłeś/byłaś na dobrej imprezie techno - zdecydowanie musisz pojawić się na tej zorganizowanej przez nas. Zaskoczymy Ciebie wspaniałymi techno remiksami i klasykami tej zacnej muzyki!

241041716_1202170666955736_3771728991195738355_n
Adapciak (25)

Black Night

Rytmy R’n’B, hip-hopu czy rapu będą nam towarzyszyć przez całą imprezę. Zapewnimy wszystkie niezbędne gadżety, aby parkiet zamienił się nie do poznania, a Wy poczuli jak w jednym z teledysków Jaya-Z!

Fluo Party

Biały strój to zdecydowany must-have tej imprezy (najlepiej taki, który możecie ubrudzić). Zabawa odbędzie się pod lampami UV, zapewnimy też świecące w ciemności kolorowe opaski oraz fluorescencyjną farbę, którą będziemy ozdabiać koszulki i ciała!

fluo

Wesele

Wyłoniona spośród Was para młoda będzie bawić się ze wszystkimi gośćmi do białego rana jak na najprawdziwszym weselu! Najpierw jednak uczestniczyć będą w ceremonii składania małżeńskich przysięg prowadzonej przez naszego kapelana. Obowiązuje oczywiście odpowiedni strój!

Cosplay Party

Oglądając filmy czy seriale zastanawiałeś/łaś się jak by to było przenieść się do świata swoich ulubionych bohaterów? A może masz ulubionego artystę, w którego chciałbyś/chciałabyś się wcielić? Jeśli tak, to właśnie na tej imprezie będziecie mieli najlepszą okazję żeby to zrobić!

Wehikuł Czasu

Drzemie w Tobie tak zwana stara dusza? Muzyka z lat 70-tych, 80-tych czy 90-tych nie jest niczym obcym? Stare hity powrócą właśnie tej nocy! Będziemy bawić się do przebojów Michaela Jacksona, ABBY, Modern Talking i wielu innych wspaniałych wykonawców ostatnich dekad. Udaj się z nami w tą muzyczną podróż!

Oskary

Ukoronowaniem całego wyjazdu będzie najprawdziwsza gala rozdania nagród. Szykujcie swoje najlepsze kreacje, które wisiały w szafie czekając na odpowiedni moment, który właśnie nadchodzi! Długie suknie, wysokie obcasy i garnitury będą tej nocy obowiązkowe. Poczuj się jak gwiazda krocząc w błyskach fleszy po czerwonym dywanie. Jednak bądźcie czujni, bo tej nocy wszystko może się zdarzyć.