IMPREZY TEMATYCZNE

Jeżeli nigdy wcześniej nie braliście udziału w przebieranych imprezach, na tym wyjeździe się to zmieni! Każdego wieczora czeka na Was impreza w innym klimacie, strojach i muzyce.

Radzimy zabrać ze sobą odpowiednie wdzianka!

O nic się jednak nie martwcie – tutaj głównie chodzi o dobrą zabawę i Waszą pomysłowość, którą na pewno docenimy. 

WYJAZD NA BASENY TERMALNE

Chcesz zrelaksować się w ciepłych basenach z krystalicznie czystą wodą? A może wolisz wyszaleć się na zjeżdżalniach? Dla jednych, jak i drugich mamy rozwiązanie! Podczas obozu wybierzemy się na całodniowy wyjazd na termy, na których skorzystamy ze wszystkich atrakcji, które oferuje Aquapark. Pamiętajcie jednak, że wyjeżdżamy rano, a wracamy dopiero wieczorem.

Oczywiście wszyscy Ci, którzy wolą zostać w ośrodku mają taką możliwość – ten czas zorganizujemy Wam równie dobrze 🙂.

Uwaga! Wyjazd na baseny termalne jest dodatkowo płatny!

WYJŚCIA W GÓRY

Dla zdobywców szczytów i fanów wycieczek górskich przygotowaliśmy wyprawę na Morskie Oko i Giewont, natomiast miłośników pięknych widoków, lecz lubiących wypoczynek zabierzemy na Gubałówkę (można wjechać kolejką) oraz Antałówkę, znajdującą się jedynie 5 minut spacerem od ośrodka. 

PARANORMALIA

To zdecydowanie niezapomniana i najbardziej szalona strona Adapciaka. Na świeżym powietrzu oddacie się studenckim igrzyskom pełnych konkurencji, o których wcześniej się Wam nie śniło. Chcielibyśmy opowiedzieć o niektórych, ale to już słodka tajemnica, którą będziecie musieli odkryć sami ;)! Podczas całego wydarzenia zadbamy o super klimat przez co staną się jeszcze bardziej (nie)zapomniane.

Poczuj z nami atmosferę prawdziwie dzikiej i nieszablonowej zabawy!

OTRZĘSINY

Podczas roku akademickiego przychodzi czas, którego obawia się każdy student. Słodka egzystencja zostaje zakłócona zaliczeniami, egzaminami i spędzonych nad nauką nocami. My przygotujemy Was na sesję egzaminacyjną w nieco podrasowanej i humorystycznej formie. Będziecie musieli zdobywać oceny z wymyślonych przez nas przedmiotów, które wpiszemy do indeksu, w które Was zaopatrzymy.

Bądźcie przygotowani na wszystko!

CITY GAME

To kolejna forma aktywnej integracji, którą dla Was przygotowaliśmy. W kilkuosobowych drużynach przy pomocy specjalnej mapy, będziecie musieli odszukać wybrane przez nas zakątki Zakopanego, jak i dobrze znanych Krupówek. W każdym z punktów, będziemy na Was czekać z przeróżnymi zadaniami i wyzwaniami, które jeszcze bardziej urozmaicą ten dzień. 

WIZYTA WŁADZ UCZELNI

Na obozie odwiedzą nas najważniejsze osoby naszego Uniwersytetu, między innymi JM Rektor, która powie Wam wszystko to, co powinniście wiedzieć idąc na studia na naszej uczelni. Będziecie mieli niepowtarzalną możliwość zadać wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące przyszłego studenckiego życia. 

BRACTWA

Na samym początku obozu, zostaniecie podzieleni na bractwa czyli drużyny, w których przez cały nasz wyjazd będziecie się mierzyć z pozostałymi. W czym zapytacie? Przygotowaliśmy dla Was masę konkurencji i zadań, za które nasi sędziowie codziennie będą przydzielać Wam punkty. Powalczycie o wspaniałe nagrody, a zwycięska drużyna zostanie wyłoniona ostatniej nocy. Tutaj liczy się przede wszystkim integracja połączona z dobrą zabawą, a bractwa są do tego celu wręcz idealne. Przekonajcie się sami!